Dell Technologies wyróżnia cztery poziomy partnerstwa: autoryzowany, złoty, platynowy i tytanowy. Osiągnięcie każdego z nich wiąże się ze spełnieniem rygorystycznych warunków w zakresie kompetencji i wolumenu obrotów jakie dany partner musi spełnić. Wraz z przechodzeniem na kolejne poziomy zwiększają się oferowane korzyści zarówno dla partnera jak i jego klientów.

– Partnerzy Tytanowi mogą pochwalić się największym doświadczeniem, kompetencjami i zasobem wiedzy oraz najwyższym poziomem obrotów. Korzyścią dla nich jest możliwość wyróżnienia się na rynku i skorzystania z szerokiego wachlarza dedykowanego wsparcia Dell Technologies. To także potwierdzenie, że klienci mają do czynienia z najbardziej zaufanym, doświadczonym i zaawansowany sprzedażowo i technologicznie parterem. Bardzo się cieszę, że do tego wąskiego grona dołączył właśnie Komputronik Biznes – komentuje Dariusz Okrasa, Senior Channel Sales Manager w Dell Technologies.

Dzięki najwyższemu statusowi partnerstwa Komputronik Biznes zyskał dostęp do zaawansowanych szkoleń oraz dedykowanego wsparcia zespołu inżynierów Dell Technologies. Firma posiada też dostęp do pełnej oferty produktów i usług Dell Technologies, w tym usług finansowych. Ponadto może korzystać z pełnej oferty sprzętu do testów i użyczeń dla swoich klientów.

– To dla nas wielkie wyróżnienie, ale też zobowiązanie, aby utrzymać najwyższą jakość przy wdrożeniach, jakie realizujemy dla naszych klientów. W zeszłym roku osiągnęliśmy najlepszy wynik finansowy w historii. W kolejnych dwunastu miesiącach będziemy chcieli uzyskać jeszcze lepsze wyniki. Jestem przekonany, że dzięki statusowi Tytanowego Partnera uda nam się to zrobić. Bardzo dziękuję Dell Technologies za zaufanie i okazane wsparcie. To dzięki niemu nasze zespoły zdobywają wiedzę by świadczyć jak najlepsze usługi dla naszych klientów – komentuje Sebastian Pawłowski, Wiceprezes Zarządu Komputronik Biznes Sp. z o.o. w restrukturyzacji.