Cyfrowa transformacja przyspiesza i powoduje, że przedstawiciele różnych branż coraz częściej wybierają rozwiązania, które pozwolą im stać się częścią w pełni połączonego, inteligentnego świata. Ogromny wzrost zróżnicowanych danych czyni kompleksową ochronę niezbędną dla funkcjonowania przedsiębiorstw. Dane są siłą napędową organizacji, co sprawia, że ochrona i ich bezpieczeństwo ma kluczowe znaczenie dla każdego podmiotu publicznego lub prywatnego. Przyczyną utraty danych mogą być nie tylko klęski żywiołowe, wirusy, nieautoryzowane włamania, ale również awarie oprogramowania i sprzętu, dlatego niezbędne jest znalezienie skutecznego rozwiązania do ich ochrony.

Najnowszy produkt w portfolio Huawei Storage – OceanProtect – to rozwiązanie, które doskonale wpisuję się w potrzeby zmieniającego się świata. To kompleksowe rozwiązanie do przywracania danych po awarii, tworzenia kopii zapasowych, archiwizacji i inteligentnej konwergencji dla ochrony danych we wszystkich scenariuszach. Huawei dostarcza klientom wielowarstwowe i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie disaster recovery (DR) obejmujące dane bazowe i aplikacje warstwy wyższej. Dzięki bogatemu doświadczeniu, Huawei oferuje wiele rozwiązań DR, w tym wysoką dostępność (HA), aktywny tryb gotowości, tryb aktywny-aktywny i 3DC, aby w pełni spełnić standardy budowy systemów DR w różnych branżach, zapewniając ciągłość usług.

OceanProtect to także dwa rozwiązania do wydajnego tworzenia kopii zapasowych baz danych, systemów plików, maszyn wirtualnych (VM) i aplikacji do obsługi dużych zbiorów danych. Produkty te mają na celu rozwiązanie problemów związanych z nieefektywnym tworzeniem kopii zapasowych danych, wysokim całkowitym kosztem posiadania (TCO) i trudnym wykorzystaniem danych, aby zapewnić, że dane nie zostaną utracone podczas codziennych operacji.

Huawei zapewnia rozwiązanie do archiwizacji, które daje natychmiastowy dostęp, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz łatwą obsługę i utrzymanie, spełniając wymagania klientów w zakresie długoterminowej archiwizacji zimnych danych i zgodności z przepisami. Zarchiwizowane dane są przechowywane na dyskach i są dostępne w czasie rzeczywistym. Nie muszą być zaplanowane do odczytu, spełniając wymagania szybkiego zapytania i analizy.

Huawei OceanProtect to rozwiązanie do ochrony danych, które integruje oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, serwery i komponenty pamięci masowej, zapewniając użytkownikom biznesowym skuteczną ochronę.

Jeśli zainteresowały Cię rozwiązania Huawei, zapraszamy do kontaktu z dystrybutorem Arrow pod adresem: huawei.ecs.pl@arrow.com.