Oferty w ramach HPE FlexOffers są po ich skonfigurowaniu realizowane bezpośrednio u autoryzowanych dystrybutorów HPE w Polsce, przy czym producent gwarantuje wysoki wskaźnik dostępności każdego z rozwiązań.  

Sprawdź szczegóły tutaj.

Poszukujesz ofert specjalnych i bestsellerów?

Integratorów i użytkowników nie trzeba przekonywać, że sprawdzone rozwiązania HPE pozwalają osiągać im wymierne wyniki biznesowe. Kolejne produkty tej marki, przygotowywane z myślą o najbardziej popularnych scenariuszach zastosowania w małych i średnich firmach, od lat gwarantują wysoką wydajność, dużą elastyczność oraz łatwość użycia.

Coraz częściej przedsiębiorstwa z sektora MŚP sięgają po rozwiązania informatyczne na potrzeby lepszego wykorzystania danych biznesowych, optymalizacji procesów, czy transformacji modeli biznesowych oraz zwiększenia bezpieczeństwa tychże danych. Wśród takich firm widoczna jest duża świadomość potencjału, jaki daje cyfrowa transformacja, m.in. w zakresie budowania przewagi konkurencyjnej, redukcji kosztów oraz zapewnienia ciągłości działania przedsiębiorstwa.

Sektor małych i średnich przedsiębiorstw oczekuje elastyczności w zakresie budowania rozwiązań IT realizujących konkretne cele biznesowe. Dotyczy to konfiguracji rozwiązań oraz kwestii finansowania tego rodzaju inwestycji.

– Firmy MŚP muszą dostosować się do nowych realiów biznesowych wywołanych globalną pandemią. Klienci wyraźnie oczekują dużej elastyczności w dopasowywaniu się do ich bieżących potrzeb biznesowych – podkreśla Adam Tomczak, lider sprzedaży do segmentu MŚP w HPE.

Odpowiedzią na oczekiwania klientów z sektora MŚP jest oferta HPE FlexOffers. Dzięki niej jeszcze nigdy konfigurowanie rozwiązań nie było tak proste i dostępne – bez wysiłku, bez konieczności negocjowania specjalnych cen, z bardzo dobrą dostępnością!

HPE FlexOffers – korzyści

Najlepsze ceny na HPE z narastającymi rabatami dla resellerów.

Jak skorzystać z oferty HPE FlexOffers?

 – Szerokie portfolio produktów HPE dostępne jest poprzez innowacyjny i prosty w obsłudze konfigurator iQuote. Dzięki temu narzędziu partnerzy mogą elastycznie konfigurować rozwiązania HPE i automatycznie uzyskiwać na nie dedykowane rabaty. Wysokość rabatu dla partnerów przyznawana jest w zależności od wybranych komponentów – podkreśla Aneta Brońska, Lider Sprzedaży Dystrybucyjnej HPE w Polsce. Konfigurator iQuote dostępny jest dla partnerów HPE w serwisach autoryzowanych dystrybutorów HPE: AB, ALSO Polska oraz Veracomp – Exclusive Networks Poland.

W iQuote można zbudować własną ofertę HPE FlexOffers uzyskując od ręki aktualne ceny, uwzględniające wszystkie bieżące upusty, rabaty i dodatkowe promocje dostępne u autoryzowanych dystrybutorów HPE. Narzędzie umożliwia nie tylko podgląd tego, ile partner HPE może zaoszczędzić korzystając z HPE FlexOffers, ale także ile punktów może uzyskać w programie HPE Engage&Grow kupując wybrany zestaw.

Korzystaj z HPE FlexOffers i zbieraj punkty w programie HPE Engage & Grow

Jest to program skierowany do partnerów HPE, w którym handlowcy są nagradzani za zaangażowanie, edukację oraz sprzedaż produktów i usług HPE. Partnerzy zyskują punkty za aktywność, które są następnie przeliczane wprost na pieniądze i przelewane na indywidualną kartę kredytową Engage & Grow.

Jeśli nie jesteś jeszcze uczestnikiem programu Engage & Grow, zarejestruj się i zdobywaj nagrody: zaloguj się. Zachęcamy, żebyś w pełni wykorzystał potencjał oferty HPE FlexOffers! Więcej informacji tutaj.