Przedstawiciele biznesu, eksperci i partnerzy technologiczni Fujitsu spotkali się 11 czerwca w Warszawie. Wydarzenie zorganizowane w Villi Foksal było okazją do dyskusji o wyzwaniach i możliwościach, jakie niosą ze sobą nowoczesne technologie, a także o perspektywach biznesowych zaawansowanych procesów transformacji cyfrowej.

Fujitsu Partner Day to najważniejsze wydarzenie, jakie organizujemy cyklicznie z myślą o naszych partnerach. Bardzo cenimy sobie możliwość bezpośredniej rozmowy o aktualnych aspektach, związanych z transformacją cyfrową, technologiami i możliwościami biznesowymi, zawsze też z uwagą wsłuchujemy się w głos naszych partnerów. W tym roku dużym tematem było dla nas oczywiście AI, kwestie cyberbezpieczeństwa, ale także te związane z nowoczesną ofertą cloud i data center mówi Marcina Gwara, Channel Manager Fujitsu Poland.

Podczas prezentacji i sesji zorganizowanych w ramach Fujitsu Partner Day 2024, można było zapoznać się z najnowszą ofertą producenta, m.in. innowacjami dla centrów danych i szczegółami rozwiązania Fujitsu Private GPT. Eksperci pojawiający się na scenie dyskutowali także o tym, które z najnowszych technologii będą kluczowe dla zrównoważonej transformacji i jakie są dobre praktyki zabezpieczania danych w nowoczesnych organizacjach. Poruszano ponadto szczegółowe kwestie istotne dla partnerów biznesowych, m.in. możliwości, jakie oferuje ekosystem partnerski Fujitsu i korzyści wpisanych w nową edycję programu Cyberbonus.

Partnerami technologicznymi wydarzenia byli: AMD, Microsoft i SUSE Polska, a zwieńczyło je uroczyste wręczenie dorocznych nagród dla partnerów Fujitsu.

Partnerzy nagrodzeni przez Fujitsu:

  • nagroda w kategorii „Największy obrót” − Kamsoft
  • nagroda w kategorii „Największy wzrost obrotów” − Infover
  • nagroda w kategorii „Debiut Roku” − Network Experts
  • nagroda w kategorii „Odkrycie Roku” − Pitlabs
  • nagroda w kategorii „Dystrybutor Roku” − Ingram Micro
  • nagroda w kategorii „Inicjatywa Roku” − Exclusive Networks

Publikacja powstała we współpracy z firmą Fujitsu.