Kontrakt zawarty z Zoom Video Communications uzupełnia ofertę Veracomp – Exclusive Networks o rozwiązania dostępne w modelu subskrypcyjnym.

„Stajemy się kompleksowym dostawcą rozwiązań konferencyjnych dla całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki współpracy z Zoom nasi partnerzy handlowi wraz z naszymi doradcami będą mogli projektować dedykowane systemy dla odbiorców końcowych.” – informuje Jerzy Trzepla, dyrektor działu systemów sieciowych w Veracomp – Exclusive Networks.

Zoom poszerza portfolio Unified Communictions & Collaborations dystrybutora, zarówno w zakresie urządzeń osobistych, jak i złożonych projektów infrastrukturalnych oraz dla dużych sal wideokonferencyjnych, jak również o rozwiązania audio.

„Zapewniamy wsparcie inżynierskie i produktowe dla wdrożeń o dowolnej skali, od call center, przez systemy dla korporacji, po obsługę średniego i małego biznesu. Naszym resellerom oferujemy wszechstronne zaopatrzenie, co zdecydowanie ułatwia proces planowania, integracji, wdrażania i utrzymania operacyjnego kompleksowych systemów audio- oraz wideokonferencyjnych” – deklaruje dyrektor.

Za dystrybucję w regionie Europy Środkowo-Wschodniej odpowiada Bartłomiej Biernat – Product Manager marki Zoom w Veracomp – Exclusive Networks.