W ofercie kalifornijskiego producenta znajdują się monitory, tablice interaktywne, projektory i produkty z kategorii Digital Displays (Display/Conf Room, Video Wall, Touch & Kiosk, Media Players).

W portfolio ViewSonic znajdziemy ciekawą linię monitorów zaprojektowanych specjalnie dla grafików czy wymagających graczy oraz atrakcyjne cenowo modele do pracy i użytku domowego. Szczególną uwagę przyciąga pierwszy na świecie monitor z oficjalną certyfikacją Blur Busters 2.0, czyli model XG2431.

Producent oferuje również innowacyjne projektory o zróżnicowanych gabarytach i zastosowaniach od domu po biuro, kino i plener. Uwagę zwraca linia ekranów interaktywnych przeznaczonych dla edukacji. Wyróżniają się niezniszczalnością potwierdzoną oceną 9H za trwałość. Dodatkowo, funkcja połączenia chmury i aplikacji dla Androida pozwala przygotowywać interaktywne lekcje i modyfikować je na bieżąco.

ViewSonic zdecydował się na wyłączną współpracę z wrocławskim dystrybutorem Incom Group. Dla dystrybutora kluczowa będzie sprzedaż produktów ViewSonic z trzech obszarów – monitory, projektory oraz tablice interaktywne. 

Produkty ViewSonic będą dostępne dla klientów Incom Group w kwietniu 2023 roku.

Aby dowiedzieć się więcej o ViewSonic, odwiedź stronę www.viewsonic.com.

Sprawdź ofertę INCOM Group na online.incom.pl.
Jeśli nie jesteś jeszcze partnerem INCOM Group zarejestruj się tutaj.