Zmiana w zarządzie T-Mobile Polska
Alexander Jenbar przechodzi z zarządu T-Mobile Polska na nowe stanowisko w Telekom Deutschland.
Alexander Jenbar był w T-Mobile Polska od 2022 r.
Z początkiem listopada br. Alexander Jenbar, członek zarządu ds. technologii i innowacji T-Mobile Polska obejmie stanowisko Chief Technology Officera Telekom Deutschland oraz dyrektora zarządzającego spółki Deutsche Telekom Technik.
Alexander Jenbar dołączył do T-Mobile w Polsce we wrześniu 2022 roku. Przez ostatnie 3 lata kierował Pionem Technologii i Innowacji. W tym czasie operator m.in. rozwinął sieć 5G, rozbudował swoją infrastrukturę światłowodową i pozyskał nowe bloki częstotliwości.
Do czasu wyboru następcy odchodzącego dyrektora funkcję CTIO T-Mobile Polska będzie pełnił Andreas Maierhofer, prezes zarządu operatora.
Zespół kierowniczy w kraju opuszcza także Aleksander Bek, dyrektor departamentu kontrolingu. W ramach Grupy Deutche Telekom awansował w na stanowisko członka zarządu i dyrektora finansowego Magenta Telekom w Austrii.
Podobne aktualności
T-Mobile: 1,86 mld zł przychodów, rośnie sprzedaż B2B
Operator odnotował wzrost na najważniejszych usługach dla przedsiębiorstw.
Ponad 1 miliard złotych kar od UOKiK
Urząd podsumował kary nałożone w 2025 roku. "W 2026 roku nie zwolnimy tempa" - zapewnia prezes.
Decyzja prezesa UOKiK wobec T-Mobile. 500 zł rekomenpensaty
Według UOKiK niektórzy klienci otrzymywali rachunki z opłatami za subskrypcje, na które nie wyrazili zgody. Operator informuje, iż wprowadził niezbędne zmiany.
