Z początkiem kwietnia br. Cezary Albrecht został członkiem zarządu T-Mobile Polska ds. bezpieczeństwa, prawa i zarządzania zgodnością.

Zastąpi na nowym stanowisku Włodzimierza Nowaka, który zdecydował się nie przedłużać kontraktu wygasającego 31 marca. Odejdzie z zarządu, ale będzie współpracował z T-Mobile Polska jako doradca prezesa.
 
Cezary Albrecht posiada 20-letnie doświadczenie w dziedzinie prawa telekomunikacyjnego, także europejskiego. Karierę rozpoczął w centrali Deutsche Telekom, a z T-Mobile Polska jest związany już od 13 lat. W tym czasie których odpowiadał za obszary strategii, public affairs oraz prawa i regulacji. Reprezentuje również spółkę w relacjach z innymi operatorami, regulatorami krajowymi (UKE, UOKiK, KRRIT) oraz organami Unii Europejskiej.

Włodzimierz Nowak pełnił obowiązki członka zarządu ds. prawnych przez ostatnie 3 lata. W tym czasie odpowiadał m.in. za wdrożenie w firmie RODO oraz nowych standardów usług bezpieczeństwa.

 

Nowa dyrektor departamentu prawnego

Stanowisko dyrektora departamentu prawnego w T-Mobile Polska przejmie Joanna Nawrot. Jest radcą prawnym z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem. Przez ostatnie 12 lat kierowała działem opiniowania umów i nowych technologii. Jednocześnie odpowiadała za obszar współpracy z zewnętrznymi dostawcami i kontrahentami T-Mobile oraz za relacje z siecią sprzedaży.