Nowy produkt o nazwie Norton Security ma zastąpić wydania Antivirus, Internet Security i Norton 360. Pojawi się na rynku 23 września. Połączy głównie funkcje dotychczasowych pakietów Antivirus oraz Internet Security.

Cena programu nie została jeszcze ustalona, ma być jednak zbliżona do stawek za Norton Internet Security. Gerry Egan, Senior Director odpowiedzialny za produkty w Symantec’u, poinformował serwis zdnet.com, że firma stawia na SaaS, co sugerowałoby sprzedaż licencji Nortona w modelu abonamentowym. Z pomocą nowego programu będzie można chronić do 5 urządzeń z systemem Windows, Mac OS, Android albo iOS. 

Ma pojawić się także wersja Norton Security with Backup z ochroną w chmurze (od SwapDrive), zintegrowaną dotąd w Nortonie 360. Zostanie zaoferowana na 10 urządzeń w cenie zbliżonej do Nortona 360.

Według zapowiedzi przedstawiciela firmy wprowadzając nowy pakiet Symantec zamierza zaoferować klientom gwarancję, że urządzenie będzie wolne od wirusów. W przeciwnym razie producent ma zadeklarować zwrot pieniędzy.

Oba programy można już pobrać w wersji beta z tej strony.