Wraz z pojawianiem się nowych wyzwań i wzrostem ryzyka wystąpienia dobrze znanych zagrożeń, typu ataki cybernetyczne, klęski żywiołowe, awarie oraz błędy ludzkie, coraz więcej uwagi poświęcamy ochronie firmowych danych. Przestoje wywołane brakiem dostępu do danych, czy ich utratą, są kosztowne i mogą zagrażać funkcjonowaniu firmy. Potrzebujemy więc nowoczesnej strategii odtwarzania awaryjnego, które zapewni ciągłość działania, zminimalizuje utratę danych i zmaksymalizuje wydajność bez względu na przyczynę przerwy w działaniu.

W opracowaniu i wdrożeniu w życie tej strategii pomoże Zerto

Odtwarzanie awaryjne, tworzenie kopii zapasowych i zdolność do przenoszenia danych w jedno proste rozwiązanie do zarządzania w chmurze – to zadania, które kompleksowo realizuje należąca do Hewlett Packard Enterprise platforma Zerto. Przy najniższych w branży docelowych punktach odzyskiwania (RPO) i docelowych czasach odzyskiwania (RTO) pozwala ona na osiągnięcie niemal zerowej utraty danych i przestojów aplikacji.

Zerto w praktyce – webinarium

HPE zaprasza na godzinne webinarium “Ciągła replikacja danych z Zerto”, podczas którego Piotr Drąg, HPE Storage Category Manager i Manolo Rizzuto, EMEA Presales Engineer, Zerto:

  • opowiedzą, czym jest platforma Zerto i jak ułatwia zarządzanie, ochronę i odtwarzanie danych oraz aplikacji w środowiskach lokalnych i w chmurze,
  • pokażą, jak w prosty sposób zapewnić replikację, a co za tym idzie ochronę danych bez względu na skalę, eliminując złożoność, minimalizując przestoje i bez utraty danych,
  • zaprezentują jak Zerto działa w środowiskach lokalnych i przedstawią funkcje dopasowane do specyfiki środowisk „cloud” oraz Kubernetes.

Już dziś zapraszamy do rejestracji i zaplanowania w kalendarzu udziału w szkoleniu, które odbędzie się 26 kwietnia o godzinie 10:00 na platformie Microsoft Teams oraz zapoznania się z szerszym opisem platformy.