Po niemal dwuletniej przerwie Lenovo zorganizowało kolejną, już XV edycję największej żeglarskiej branżowej imprezy w Polsce, która odbyła się w Kamieniu na Mazurach w dniach 1 – 3 września br. Frekwencja była znakomita. W tegorocznych regatach wzięło udział aż 600 uczestników z 70 firm. Siedemdziesiąt jachtów rywalizowało w trzech klasach, a zmaganiom załóg towarzyszyły liczne atrakcje dla uczestników.

Regaty zostały rozegrane na dwóch trasach przebiegających przez jeziora Bełdany i Mikołajskie. W trzech klasach zwyciężyli:

KLASA T1
Miejsce 1 – x-kom
Miejsce 2 – Also Polska
Miejsce 3 – Ceneo.pl

KLASA T2
Miejsce 1 – Koncept, oddział w Krakowie
Miejsce 2 – Infomex
Miejsce 3 – NTT System

KLASA T3
Miejsce 1 – MBA System
Miejsce 2 – Plus/Polkomtel
Miejsce 3 – Play

Regaty Lenovo to wydarzenie, podczas którego możemy zacieśniać współpracę z naszymi partnerami i jednocześnie rywalizować w fantastycznej atmosferze. Serdecznie chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za dobrą zabawę, a zwycięzcom jeszcze raz pogratulować. Do zobaczenia za rok! Ahoj! – podsumował Wojciech Zaskórski, General Manager w Lenovo Polska.

Dobrej zabawie mazurskich żeglarzy towarzyszyły liczne atrakcje. Były to m.in. Wake Up Yoga – zajęcia z jogi, Motorola Coffee Bar, a wieczorami Motorola Beach Party. Regaty Lenovo słyną również z rockowego klimatu. W tym roku gwiazdą wieczoru była Małgorzata Ostrowska.