Producent i dostawca oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora MSP – Sage – zorganizował doroczny Ogólnopolski Zjazd Partnerów. W zjeździe zorganizowanym w dniach 22 – 23 października w Józefowie uczestniczyło 115 osób z 56 firm. Na spotkaniu

podsumowano roczne osiągnięcia i omówiono dalszą strategię rynkową.

Wręczono także nagrody za najlepsze wyniki sprzedaży w minionym roku finansowym. Otrzymały je kolejno firmy: MAP Solutions (I miejsce), Dr IT (II miejsce) i Sigma (III miejsce).

Pracowników tegorocznych laureatów czeka relaks na słonecznej wyspie Fuertaventura w archipelagu Wysp Kanaryjskich. Oprócz nagrody za największą sprzedaż, podczas wieczornej gali wręczone zostały także dyplomy i pamiątkowe statuetki w 4 innych kategoriach: za największą liczbę nowych klientów – także dla MAP solutions; za największy progres – dla Biomedic Info; za najciekawsze wdrożenie – dla SerwNet; oraz za największą aktywność marketingową – dla Komputronika.

Spotkanie, jak co roku, było okazją do integracji i wspólnej zabawy. Atrakcją wieczornej gali był występ zespołu Tercet Czyli Kwartet, zaś odpoczynkowi po trudach konferencji sprzyjała odnowa biologiczna w hotelowym SPA.