Wortmann wprowadził do oferty wysokiej jakości stacje robocze Terra, wyposażone w najnowsze karty graficzne Nvidii z serii RTX 30xx oraz Quadro. Sprzęt jest dostępny od ręki.

– Nie mamy problemu z dostępnością najnowszych komponentów. Co ważne, nasze urządzenia są zawsze montowane z najwyższej jakości podzespołów – zapewnia Grzegorz Kwiatkowski, Brand Manager Terra w Wortmannie.

Partner ma możliwość wyboru komponentów, na podstawie czego producent stworzy indywidualną konfigurację. Grzegorz Kwiatkowski zwraca przy tym uwagę na bardzo dobre warunki gwarancji.

– Oferujemy do 5 lat gwarancji on-site z zostawieniem dysku u klienta. Warto podkreślić, że komponenty wymieniamy w ciągu jednego dnia roboczego informuje Brand Manager Terra.

Przykładowo, jeżeli partner będzie potrzebował wymiany uszkodzonej karty graficznej, od razu po zgłoszeniu problemu Wortmann wysyła mu nowy komponent. Dopiero potem reseller może dostarczyć producentowi starą kartę.

Wortmann nie potrzebuje limitów ubezpieczycieli

Jak zaznacza Grzegorz Kwiatkowski, atutem Wortmanna jest samofinansowanie. Producent ma wystarczające środki na samodzielne finansowanie zakupów partnerów, w związku z tym nie musi korzystać z limitów firm ubezpieczeniowych i nie jest nimi ograniczony. Dla resellerów oznacza to przede wszystkim mniej procedur kredytowych i szybkie decyzje w tym zakresie.

Wortmann sprzedaje wyłącznie poprzez partnerów. Jak podkreślają przedstawiciele producenta, ma on duże doświadczenie na rynku IT, a jego partnerzy mają zapewnione fachowe wsparcie.

Mamy wyspecjalizowaną kadrę menedżerów i 35 lat doświadczenia zarówno w produkcji, jak i dystrybucji na rynku europejskim oraz 5 lat w dystrybucji na rynku polskim podsumowuje Grzegorz Kwiatkowski.

Partnerzy zainteresowani ofertą proszeni są o kontakt na adres: wspolpraca@wortmann.de