Tegoroczna edycja konferencji – VeeamON Tour Poland 2020 – odbędzie się online. Wydarzenie można będzie śledzić na żywo albo na żądanie. Wszystko zostanie udostępnione za darmo. Tematyka będzie koncentrować na tym, jak można skutecznie zarządzać danymi w chmurze i wyjść poza backup.

Wśród poruszanych zagadnień będzie m.in. przejście przedsiębiorstw z infrastruktury fizycznej na chmurową i przygotowanie do tej zmiany. Uczestnicy konferencji dowiedzą się również, jakie są obecnie największe zagrożenia, jak uniknąć przestojów w firmie i czy oferowane rozwiązanie do zapewniania dostępności danych jest niezawodne. Będzie można poznać nowości produktowe, w tym pakiet Veeam Availability Suite v10.

Te i jeszcze więcej zagadnień na VeeamON Tour Poland 2020 omówi zespół fachowców firmy, na czele z regionalnym dyrektorem Veeam Software, Andrzejem Niziołekiem. W trakcie konferencji odbędzie się także debata z partnerami wydarzenia z tematem aktualnym i istotnym dla integratorów: „czy chmura to zagrożenie dla tradycyjnych rozwiązań DataCenter czy ich uzupełnienie?”. Gościem specjalnym wydarzenia jest Piotr Konieczny z niebezpiecznik.pl.

Więcej informacji i możliwość rejestracji na stronie VeeamON Tour Poland 2020.