Veracomp będzie dostarczał partnerom najnowsze rozwiązania Motoroli, pozwalające na dostęp telekomunikacyjny do szerokopasmowej łączności bezprzewodowej. Produkty będą oferowane w modelu dystrybucji z wartością dodaną (VAD).

 

Od kwietnia w asortymencie dystrybutora dostępny jest sprzęt Motoroli do budowy sieci meshowych, typu punkt – punkt i punkt – wielopunkt, sieci masowych oraz WiFi. Wśród oferowanego sprzętu znajdują się:

 

– rodzina produktów PMP 100, PMP 400, pracujących w paśmie nielicencjowanym 2,4 GHz i 5,4 GHz, które zapewniają skalowalną i odporną na zakłócenia szybką łączność i doskonale nadają się do pozyskania nieobsługiwanych dotąd i trudno dostępnych miejsc i klientów.

 

– PMP320 (WiMAX), produkty pracujące w licencjowanych pasmach 3.4-3.8GHz i zgodnych z obowiązującymi Standardami 802.16e

 

– seria mostów klienckich PTP 100, 200, 300, 500, 600, które pozwalają tworzyć opłacalne mosty i rozszerzenia sieci, umożliwiając transmisje danych przy zachowaniu maksymalnej niezawodności nawet w najtrudniejszych warunkach

 

– urządzenia typu MotoMesh Duo (Wi-FI) oraz MotoMesh Solo, które pozwalają tworzyć wydzielone, bezpieczne połączenia obejmujące cale miejscowości, zapewniając mieszkańcom, firmom oraz jednostkom publicznym i rządowym dostęp do Internetu, usługi VIP oraz monitoringu. Ponadto są wykorzystywane do zapewnienia łączności w trudnych warunkach (kopalnie, porty) oraz warunkach bojowych

 

– łączność w budynkach – urządzenia obejmujące korporacyjne sieci WLAN zapewniające szybką łączność bezprzewodową wewnątrz budynków.

 

Jako dystrybutor VAD, Veracomp będzie wspierał partnerów w zakresie doboru technologii i konfiguracji sprzętu Motoroli. Planowany jest cykl bezpłatnych warsztatów dla inżynierów w ramach zapoznania się z nową technologią producenta. Dystrybutor umożliwi dostęp do sprzętu demo oraz zadba o akcje marketingowe mające służyć rozwojowi biznesu.