Multi-Styk wprowadził do sprzedaży trzy nowe klawiatury Mediatech z funkcjami multimedialnymi i internetowymi:
MT-122 Media SmartBoard ma dodatkowe 15 przycisków z przypisanymi funkcjami internetowymi i multimedialnymi oraz dwa przyciski uruchamiające wybrane aplikacje. Ponadto jest ona wyposażona w podkładkę pod nadgarstki zapobiegająca przemęczaniu się dłoni. Jej cena detaliczna to 49,90 zł.
MT-127 to ergonomiczna klawiatura z blokiem dodatkowych 19 klawiszy multimedialnych, dostępnych w trzech kolorach – zielonym, żółtym i pomarańczowym. Klawiatura ma też podkładkę pod nadgarstek. Jej cena detaliczna to 69,90 zł.
MT-129 IntelliBoard ma 95 tradycyjnych klawiszy i 15 w pełni programowalnych przycisków multimedialnych i internetowych. Odpowiednia konstrukcja klawiatury utrudnia przedostawanie się do jej wnętrza kurzu, brudu i płynów, a specjalny mechanizm klawiszy zapewnia jej bezawaryjną pracę nawet w warunkach wzmożonej eksploatacji (np. w sklepie, w księgowości, w magazynie itp.). W bloku numerycznym jest nowy klawisz [00] co umożliwia szybsze wprowadzanie dużych liczb. Cena detaliczna klawiatury to 79,90 zł.

W ofercie Multi-Styku jest też nowy gamepad Mediatechu o symbolu MT157 SuperRacer. Gamepad może spełniać także funkcję kierownicy analogowej, dzięki wbudowanemu pokrętłu, pokrytemu powłoką gumową. Obok pokrętła znajdują się dwa przyciski analogowe zastępujące w grze pedały gazu i hamulca. Oprócz tego MT157 ma 11 przycisków (w tym 9 programowalnych) oraz cyfrowy krzyżak kierunkowy. Gamepada MT157 SuperRacer można podłączyć przez port USB do komputerów działających w systemach Windows 98SE i ME. Sugerowana cena detaliczna MT157 SuperRacer wynosi 69,90 zł.