Do oferty STGroup trafiły kompleksowe systemu transmisji głosu i danych z rodziny Network Alchemy firmy Avaya Communication: CyberGear TA, CyberGear Gold, ArgentBranch oraz ArgentOffice.
CyberGear TA to centrala ISDN z trzema portami przeznaczonymi dla telefonów analogowych. W standardowym wyposażeniu znajduje się oprogramowanie administracyjne oraz kabel do komunikacji z komputerem PC. CyberGear Gold to rozbudowana wersja systemu CyberGear TA. Umożliwia szybkie i bezpieczne przesyłanie głosu i danych poprzez sieć ISDN. Bezpieczeństwo danych zapewnia wbudowany firewall.
Modularny system Argent (ArgentBranch oraz ArgentOffice) przeznaczony jest dla małych i średnich przedsiębiorstw. Można do niego podłączyć 96 telefonów analogowych, istnieje także możliwość podłączenia urządzeń ISDN (telefony, wideotelefony, modemy itp.). Każdy komputer osobisty może być skojarzony z telefonem (usługi telefonii komputerowej CTI). Wszystkie połączenia przychodzące mogą być monitorowane i rejestrowane na komputerze osobistym. Nieodebrane połączenia kierowane są do serwera poczty głosowej. Seria Argent składa się z zestawu modułów, które mogą być montowane na półce lub stojaku. Systemy ArgentBranch i ArgentOffice są zaprojektowane w sposób umożliwiający ich rozbudowę.