Dan Tomaszewski awansował na wiceprezesa wykonawczego ds. kanału sprzedaży w Kaseya.

W tej nowej roli będzie pracował nad nowymi programami wspierającymi dostawców usług zarządzanych. Celem kierowanego przez niego zespołu jest edukacja i rozwój MSP, aby osiągali wyższą rentowność poprzez sprawdzone strategie, kampanie marketingu i szkolenia. Kaseya jest dostawcą oprogramowania do zarządzania i bezpieczeństwa IT.

Nominacja nowego wiceprezesa następuje w okresie ekspansji firmy. Niedawno Kaseya sfinalizowała przejęcie Datto warte ponad 6 mld dol., a nieco wcześniej otworzyła swój polski oddział w Krakowie, gdzie docelowo zamierza zatrudnić 500 osób.

„Jako były CEO dostawcy usług, Dan naprawdę rozumie ich problemy i wie, czego potrzebują, aby się rozwijać” – twierdzi Fred Voccola, CEO Kaseya.

Dan Tomaszewski dołączył do Kaseya w 2019 r. jako wiceprezes ds. sukcesu i szkoleń partnerów w spółce ID Agent. Wcześniej był szefem MSP.

Dan Tomaszewski zbudował Powered Services, program wspierający MSP w zakresie sprzedaży i marketingu, uruchomiony w 2020 r.

Jak twierdzi Kaseya, dostawcy usług zarządzanych stoją przed wyzwaniem związanym z tworzeniem efektywnych kampanii sprzedaży i marketingu, jednocześnie zajmując się potrzebami klientów i rozwiązywaniem ich problemów technicznych. Zespół kierowany przez nowego wiceprezesa ma pomóc partnerom rozwiązać ten problem.