Tomasz Radomski został nowym CEO w Atos Polska. Stery firmy przejął po Piotrze Wierzbickim, który po ponad czterech latach kierowania spółką odszedł z Atos Polska (został szefem Global Delivery Center Capgemini w Polsce).

Tomasz Radomski ma ponad 25 lat doświadczenia w takich obszarach jak sprzedaż, IT, OT, wdrażanie nowych technologii informatycznych, cyberbezpieczeństwo, AI, ML, produkcja, logistyka, inwestycje, zarządzanie majątkiem. W Atos Polska od ponad roku był odpowiedzialny za sprzedaż do sektora produkcji, a następnie za całą sprzedaż firmy.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w takich firmach jak Honeywell, IBM, PKN Orlen i SGS, gdzie zajmował się zarządzaniem, sprzedażą i projektami związanymi z analizą i usprawnianiem procesów. Ponadto był odpowiedzialny za sprzedaż i wdrażanie oraz sprzedaż systemów klasy ERP, BI, EAM, jak również sprzedaż systemów klasy DCS i SCADA oraz rozwiązań dla cyberbezpieczeństwa i analizy danych.

Obecnie jest przewodniczącym komisji rewizyjnej Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego. W Honeywell przez 3,5 roku (2018 – 2021) pracował na stanowisku Senior Account Manager Business Development, a w IBM był 6 lat (2012 – 2018), gdzie odpowiadał m.in. za sprzedaż do sektora przemysłowego.