Wojciech Kiałka został Business Unit Leaderem działów komponentów, peryferiów komputerowych i rozwiązań AV (Maverick) w Tech Dacie. Z dystrybutorem jest związany od połowy 2016 r. Dotychczas był Category Managerem. 

Na nowym stanowisku Wojciech Kiałka będzie zarządzał grupą category managerów. Odpowiada za planowanie i rozwój kanału sprzedaży komponentów, peryferiów komputerowych i rozwiązań AV, a także za opracowywanie strategii działu i jej wykonanie. Do jego zadań należy również optymalizacja procesów biznesowych, dopasowanie oferty do potrzeb rynku i nadzór nad przestrzeganiem standardów obsługi klientów i dostawców. 

Wojciech Kiałka ma 14-letnie doświadczenie w branży IT i współpracy z takimi markami jak Intel, AMD, Broadcom, Samsung, Seagate, HGST, APC, Huawei, NEC. 

Przed przyjściem do Tech Daty, w latach 2011 – 2016, był doradcą zarządu ds. grup produktów w Action. Od 2010 do 2013 r. prowadził własną działalność gospodarczą. W latach 2006 – 2010 był związany z Media Saturn Holding Polska.