Grzegorz Górniak został Business Unit Managerem Cisco w Tech Data Polska. Do jego zadań należy rozwój biznesu Cisco w Tech Dacie, współpraca z producentem, pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych i podtrzymywanie relacji z aktualnymi partnerami, koordynacja pracy zespołu odpowiedzialnego za biznes Cisco w Tech Dacie.

Grzegorz Górniak ma 14-letnie doświadczenie w branży IT, przede wszystkim w obszarze sprzedaży, a także w zarządzaniu zespołami i w promocji. Przed przyjściem do Tech Daty przez 5 lat pracował w Xeptor B.V. jako teamleader sales Polska. W latach 2009 – 2015 był dyrektorem handlowym/country managerem w Gamma Global Polska. W latach 2007 – 2009 zajmował stanowisko sales representative Poland, key accounts manager w Icommerce. W latach 2005 – 2007 był specjalistą ds. sprzedaży w RRC Poland.

„Cisco stanowi jeden z filarów naszego strategicznego rozwoju, szczególnie w kierunku wykorzystania sztucznej inteligencji, Internetu rzeczy oraz szeroko pojętej infrastruktury” – komentuje Mariusz Ziółkowski, Country General Manager, Tech Data Polska.

Grzegorz Górniak ukończył Uniwersytet Gdański, wydział zarządzania, kierunek informatyka i ekonometria ze specjalizacją w informatyce.