Tech Data Polska została autoryzowanym dystrybutorem produktów NEC. W ofercie znalazły się monitory desktopowe (z wyłączeniem modeli medycznych), monitory wielkoformatowe oraz projektory (za wyjątkiem modeli instalacyjnych i kinowych). Asortyment poszerzono także o akcesoria i dodatki, jak playery, komputery SBC, uchwyty montażowe, nakładki dotykowe, szyby i obudowy ochronne, totemy Digital Signage, różnego rodzaju akcesoria do połączenia z monitorem oraz lampy i obiektywy do projektorów.

„Tech Data Polska, po ostatnich, moim zdaniem ciekawych zmianach wewnętrznych, może nam pomóc w rozwoju biznesu w oparciu o nowych resellerów, reaktywacji tych uśpionych oraz mam nadzieję w dotarciu do nowych rynków” – komentuje Mariusz Orzechowski, General Manager Central South East Europe w NEC Display Solutions Europe.

Tech Data Polska połączyła się z Technology Solutions (do niedawna część Avnetu). W maju br. dyrektorem zarządzającym nowej organizacji został Mariusz Ziółkowski, dotychczasowy szef Avnet TS w Polsce.