Biznes IT musi uwzględnić aktualne preferencje użytkowników – otóż oczekują oni, że z każdego miejsca i o każdej porze będą mogli się komunikować, łączyć z siecią i korzystać z jej zasobów. Dorasta pokolenie, dla którego dostęp do Internetu jest tym, czym dla jego rodziców był dostęp do elektryczności. Nie tylko korzysta z technologii, ale ją współtworzy, wywierając tym samym coraz większy wpływ na biznes.

– W ostatnich kilkunastu latach obserwujemy jak ogromny, z roku na rok coraz większy, wpływ na nasze życie mają technologie i Internet, zmieniając sposób w jaki żyjemy, pracujemy, prowadzimy biznes czy spędzamy wolny czas. Jednocześnie 99 proc. przedmiotów w fizycznym świecie nadal nie jest ze sobą połączonych. Perspektywa ich usieciowienia i wkroczenia w erę Internetu Wszechrzeczy, w której połączone będą już nie tylko komputery, ale także wszelkie urządzenia elektroniczne, dane i procesy sprawia, że prawdziwa, wielka zmiana jest dopiero przed nami – mówi Dariusz Fabiszewski, Dyrektor Generalny Cisco Systems Polska.

Tematem przewodnim tegorocznego Cisco Connect będzie rola odważnego i otwartego na zmianę przywództwa w zdominowanym przez technologię i dynamicznie zmieniającym się świecie. Według organizatorów w spotkaniu będą uczestniczyć prezesi i dyrektorzy największych polskich firm, Wśród gości specjalnych jest Rudolph Giuliani, były burmistrz Nowego Jorku, oraz Peter Hinssen, autor książki The New Normal.

Cisco Connect odbędzie się w EXPO XXI w Warszawie 26 listopada, szczegóły: www.ciscoconnect.pl