Do zespołu Xerox Polska dołączyła Sylwia Adamczyk, obejmując stanowisko Direct & Indirect Sales Director. Będzie odpowiedzialna zarówno za sprzedaż bezpośrednią – prowadząc dział dużych projektów – jak i sprzedaż do kanału partnerskiego. 

Sylwia Adamczyk ma 20 lat doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą – w tym ponad 9 lat na rynku poligraficznym w Canon Polska, Grafikus Systemy Graficzne, Follak, oraz 9 lat na rynku drukarek biurowych w Oki Systems Polska, Sharp Electronics CEE.

Ostatnio Sylwia Adamczyk była dyrektorem sprzedaży i marketingu w Yamaha Music Europe w Polsce. Wcześniej w Sharpie pracowała na stanowisku Export Sales Manager ISD CEE (2018 – 2019). Z Oki była związana przez 8 lat (2010 – 2018), m.in. jako Sales Manager Channel. 

„Zarządzanie zespołem mam we krwi, a największą zaletą jest to, że potrafię silnie zmotywować zespół i wskazać mu niestandardowe rozwiązania umożliwiające osiągnięcie celu. Szacunek dla ludzi i umiejętność słuchania jaką posiadam traktuję jako podstawę dobrej komunikacji” – twierdzi Sylwia Adamczyk.

W tym roku doszło do zmiany dyrektora generalnego Xerox w Polsce. Stery biznesu producenta w kraju przejął Yulian Grigorow.