Dotychczasowy członek zarządu odpowiedzialny między innymi za procesy operacyjne – Arkadiusz Lew-Kiedrowski – rozstaje się ze spółką. Bogdan Zborowski dotąd przez 7 lat pracował w IBM. W ostatnich 2 latach odpowiadał za największych klientów firmy z sektorów: bankowego, ubezpieczeniowego, administracji i telekomunikacji. W IBM rozpoczynał karierę zawodową w 1998 roku jako przedstawiciel handlowy. Następnie trafił do ComputerLandu (późniejsze Sygnity), gdzie przez prawie 4 lata odpowiadał za sprzedaż i współpracę z kluczowymi klientami z sektora bankowego.

Bogdan Zborowski jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, wydziału Inżynierii Produkcji. Ukończył szereg szkoleń z zakresu zarządzania, w tym w London Business School.

– Sektor bankowo-finansowy jest drugim co do wielkości segmentem na rynku IT
i wciąż notuje kilkuprocentowy wzrost rok do roku. Jest o co dbać –
powiedział Bogdan Zborowski.

Według prezesa Janusza R.Guya banki i firmy finansowe to dla Sygnity kluczowi klienci. – Obecnie jesteśmy w trójce najsilniejszych graczy w tym segmencie – poinformował szef Sygnity.

Sygnity będzie miało także nowego wiceprezesa ds. finansowych. Został nim Wiesław Strąk (obejmie stanowisko 1 lutego). Przez ponad 5 lat był Dyrektorem Finansowym w Dellu. Odpowiadał również za finanse firmy w krajach Europy Środkowej (Czechy, Słowacja, Austria). Wcześniej, w latach 2004-2007 pracował w TP SA jako Dyrektor Departamentu Kontrolingu Biznesowego oraz Dyrektor Departamentu Systemów Informacji Zarządczej.  Karierę zawodową rozpoczął w Price Waterhouse (później PricewaterhouseCoopers) w 1996 roku dziale audytu i usług doradczych.

Wiesław Strąk jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Ukończył studia podyplomowe MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Ma tytuł biegłego rewidenta brytyjskiej Association of Chartered Certified Accountants, jest członkiem stowarzyszonym tej Organizacji (FCCA).