Xiaomi to jeden liderów rynku smartfonów (pod względem wielkości sprzedaży zajmuje czwarte miejsce na świecie). Wyłącznym dystrybutorem marki Xiaoyi w Polsce jest wrocławska firma JBTS. Jak poinformowała, na razie zamierza skoncentrować się na sprzedaży detalicznej, ale planuje w przyszłości sprzedaż w wybranych punktach specjalistycznych np. sklepach sportowych. Zapewni również serwis autoryzowanego sprzętu. Sieć sprzedaży ma być rozwijana we współpracy z Allegro, a następnie także za pośrednictwem sklepów na terenie kraju. Jak podaje firma, Polska jest pierwszym państwem w Europie, w którym powstaje oficjalna sieć dystrybucji Xiaoyi.

Na początek w ofercie pojawiły się kamerki Yi Home (domowa) oraz Yi Action (sportowa), a także akcesoria. Jak zapewnia producent, urządzenia są przeznaczone specjalnie na nasz rynek (do tej pory w polskim Internecie można było kupić kamery produkowane na rynek chiński, o niższej specyfikacji). 

Yi Home Camera cechuje rozdzielczość 720p i obiektyw o polu widzenia 111 st. Dostępna jest dwustronna komunikacja głosowa, opcje wykrywania ruchu. Cena wynosi 249 zł.

Yi Action Camera ma 16-megapikselową matrycę Sony Exmor R CMOS BSI i szerokokątny obiektyw o polu widzenia 155 st. Nagrywa w MP4 (H.264). Ma moduł Wi-Fi. Cena to 449 zł.