Największy przetarg, w którym oferty przyjmowano do października, obejmował dostawę sprzętu komputerowego dla izby skarbowej we Wrocławiu i urzędu skarbowego w Legnicy. W przetargu podzielonym na 5 części wyłoniono 4 dostawców. Cena była najważniejszym kryterium wyboru.

W części I (dostawa 293 komputerów AiO z oprogramowaniem) zwycięzcą okazał się początkowo Surfland Systemy Komputerowe z ofertą wartą 998,6 tys. zł. Jednak po odwołaniu do Krajowej Izby Odwoławczej decyzję unieważniono, a wybór padł na Galaxy Systemy Informatyczne z ceną 1,067 mln zł.

W części II (37 notebooków) oraz V (6 serwerów z monitorami i UPS oraz 1 NAS) wskazano początkowo Slash (104,7 tys. zł oraz 194,8 tys. zł). W części II również doszło do unieważnienia decyzji. Wybrano ofertę Konceptu wartą 133,9 tys. zł.

Dla części III (221 drukarek) wybrano ofertę Softex Data z ceną 203,9 tys. zł. 

Dla części IV (6 urządzeń wielofunkcyjnych) wybór padł na Galaxy Systemy Informatyczne – 12,1 tys. zł.

Oferty składali także Alltech, Comp, Copy.Net.pl, Integrit, IT Serwis, Komputronik Biznes (jego ofertę odrzucono w części I) oraz Piomar.

W innym ostatnio rozstrzygniętym przetargu IT, na dostawę sprzętu do urzędu skarbowego we Wrocławiu i izb skarbowych w woj, dolnośląskim, wygrał Mega Sonic z ofertą o wartości 286 tys. zł. Przetarg obejmował dostawę 100 czytników kodów kreskowych, 40 drukarek etykiet, 95 drukarek laserowych i 220 pendrive’ów.