Już 16 września zapraszamy na webinar, na którym gościem specjalnym będzie naukowiec NASA – Artur Bartłomiej Chmielewski, a prywatnie syn Papcio Chmiela, autora nieśmiertelnej serii komiksów „Tytus, Romek i A’Tomek”.

Kosmiczna prezentacja to jednak dopiero deser po zasadniczej części spotkania, w której eksperci Microsoftu i Intela przybliżą najnowsze rozwiązania obu dostawców.

Już teraz poznacie najważniejsze innowacje w nadchodzącej wersji pakietu biurowego – Microsoft Office 2021, a także możliwości procesorów i platform Intela nowej generacji.

W jednej z głównych ról wystąpią Intel Xeon 3 gen – jedyne procesory do centrów przetwarzania danych z wbudowanym przyspieszeniem AI, narzędziami zapewniającymi kompleksową analizę danych oraz ekosystemem inteligentnych rozwiązań.

Do tego ekspert Intela wyjaśni, jakie są możliwości rozwoju, szkolenia i inne korzyści dla waszej firmy w programie Intel Partner Alliance. Warto posłuchać.

Dla pierwszych 200 zarejestrowanych oraz uczestniczących partnerów – niespodzianka!

Na webinar ALSO możecie zarejestrować się na tej stronie.

Agenda spotkania:

10:00-10:30

  • „Przyspiesz swój biznes z Microsoft Office 2021. Sprawdź nadchodzące nowości”, Łukasz Barski, Microsoft

10:30-11:00

  • „Skalowalne procesory Intel Xeon 3-ej generacji wraz z platformą Ice-Lake, nowa generacja Intel Optane Persistent Memory oraz program partnerski Intel Partner Alliance”, Artur Bar, Intel

11:00-12:00

  • Why go to space? Czyli po co pchać się w ten kosmos? Gość Specjalny: Artur Bartłomiej Chmielewski – naukowiec, konstruktor sond kosmicznych i syn Papcio Chmiela, jeden z managerów projektu Rosetta z ramienia NASA, pracował przy misjach sond kosmicznych Galileo Ulisses i Cassini-Huygens. Na co dzień pracuje w centrum badawczym NASA Jet Propulsion Laboratory.