Nowy brand łączy ofertę Samsunga przeznaczoną dla przedsiębiorstw, w tym Knox, Smart Signage (Digital Signage), urządzenia do druku. Przygotowano rozwiązania dla takich branż i dziedzin jak: handel, edukacja, hotelarstwo i gastronomia, opieka medyczna, usługi finansowe oraz transport i logistyka. Oto przykłady:

– handel detaliczny: pod marką Samsung Business są dostępne monitory i urządzenia mobilne. Jednym z rozwiązań jest Mirror Solution – rodzaj cyfrowego lustra z technologią Smart Signage, które umożliwia klientom wirtualne przymierzanie ubrań. Pozwala także na tworzenie ścian wideo.

– edukacja: jedno z rozwiązań to Samsung School Solution, integrujące urządzenia mobilne z interaktywnymi narzędziami nauczania. Jest też Cloud Print Service – rozwiązanie do obiegu dokumentów, a także Workbook Composer for Education Vertical – edytor pozwalający na przekształcenie z pomocą drukarki zeskanowanych dokumentów w dokumenty tekstowe. 

– gastronomia i hotelarstwo: Smart Hotel Solution – ma funkcje zarządzania, m.in. automatycznie dostosowuje oświetlenie w pomieszczeniu. W skład rozwiązania wchodzą wyświetlacze z serii HD Hospitality. Goście mogą np. oglądać wybrane przez siebie treści na ekranie telewizora. W ofercie jest też Information Bulletin Touch – goście wchodzący np. do hotelu otrzymują ważne wiadomości i informacje na 55-calowym dotykowym wyświetlaczu Smart Signage.

– opieka medyczna: w asortymencie sa rozwiązania mobilne, jak Preventive Mobile Cardiac Rehabilitation do monitoringu rehabilitacji przewlekłych chorób serca. System składa się z urządzeń Galaxy i bezprzewodowych czujników pracy serca. W ofercie dla służby zdrowia jest także system do wideokonferencji Vidyo – pozwala np. na kontakt ze specjalistami na odległość.

– usługi finansowe: Secure & Pull Printing Solution oraz Business Core Printing Solutions – mają zapewnić bezpieczną obsługę i druk dokumentów.

– transport: rozwiązania dla tej branży umożliwiają dostęp do informacji i analiz danych, jak 24/7 Professional Grade Signage Solution. Wdrożone np. na lotnisku pozwala ono sprawdzić pasażerom na monitorach Samsunga np. godziny przylotów i odlotów.