Nowa Symfonia uwzględnia zmiany w przepisach dotyczące m.in. rozliczania VAT-u, podatku dochodowego, sposobu fakturowania. Do wyboru jest 5 pakietów oprogramowania, przeznaczonego do różnego rodzaju działalności – od produkcji, przez sprzedaż, po ewidencję kadr, rozliczanie płac, finanse i księgowość.

Wśród nowości są m.in.: narzędzia i raporty wspomagających prowadzenie kontroli biznesowej, wsparcie dla e-faktur, opcja wystawiania i rejestrowania faktur uproszczonych, możliwość wystawiania faktury w imieniu nabywcy, narzędzia do automatycznej obsługi faktur (wystawiania i rozliczania VAT) metodą kasową, możliwość automatycznego generowania deklaracji rocznej, narzędzia do prawidłowego rozliczania kosztów uzyskania przychodów od faktur, które nie zostały opłacone przez dłużnika w terminie.

 

 Przykładowe ceny programów (bez rabatów):

– Symfonia Finanse i Księgowość 2013.1 – 1 799  zł

– Symfonia Mała Księgowość 2013.1 – 690 zł

– Symfonia Handel 2013.1 – 1 250 zł

– Symfonia Faktura 2013.1 – 490 zł.

 

Pełny cennik jest dostępny tutaj.

 

Od 4 grudnia w ramach aktualizacji obowiązuje 20-procentowy rabat. Jest także promocja Systemu Symfonia dla nowych klientów. Dodatkowo w ramach tzw. Symfopakietów, czyli usługi abonamentowej, Sage gwarantuje klientom, którzy zaktualizują Symfonię, że w okresie 24 miesięcy udostępni im wszelkie nowe aktualizacje i wersje systemu.