Sąd Najwyższy oddalił skargę kasacyjną w sprawie decyzji UOKiK z 2019 r. – poinformował urząd. „Spółka musi wykonać decyzję Prezesa UOKiK i poinformować swoich klientów o możliwości uzyskania rekompensaty w postaci zwrotu opłat za bezprawne podniesienie abonamentu” – twierdzi UOKiK. Zwrot ma dotyczyć opłat pobranych w ocenie urzędu niesłusznie od 17 kwietnia 2016 r. do dnia uprawomocnienia się decyzji. Wg UOKiK operator ma dwa miesiące na poinformowanie klientów o procedurze zwrotu.

Ponad 5 lat temu UOKiK nałożył na operatora 33 mln zł kary. P4 (Play), który przejął UPC w 2022 r. za 7 mld zł, zapłacił już 28,6 mln zł po wyroku sądu apelacyjnego za stosowanie 5 klauzul abuzywnych – poinformował urząd.

Urząd zakwestionował niektóre zapisy zastosowane przez UPC w umowach z klientami, w tym m.in. możliwość podwyżek abonamentu o 5 – 8 zł w ciągu roku („jednak nie podawał z jakich przyczyn” – według UOKiK), urzędowi nie spodobały się też zmiany istotnych warunków w wykonywanych umowach i warunków wypowiedzenia umowy przez spółkę.