Firma poszukuje nowych podmiotów, z którymi, w modelu partnerskim, będzie wdrażać kompleksowe rozwiązania dla Klientów końcowych. 3S wnosi do projektów własną infrastrukturę (sieć światłowodowa i klaster centrów danych), kompetencje inżynierów i autorskie rozwiązania ICT. 3S deklaruje bardzo korzystne warunki podziału marży we wspólnych projektach, a nawet podział 50/50 przy pierwszym wspólnym wdrożeniu.

3S od lat współpracuje projektowo z integratorami IT. Firma najczęściej dostarcza usługi podkładowe i inne komponenty, które wchodzą w skład rozwiązania oferowanego przez Integratora Klientowi końcowemu. Udane wdrożenia, poszerzenie portfela produktów i rozwój geograficzny zmotywowały 3S do przygotowania powtarzalnego modelu współpracy, możliwego do zastosowania w relacjach z firmami IT w całej Polsce.

– Na podstawie naszych dotychczasowych doświadczeń, przygotowaliśmy prosty, atrakcyjny dla Integratorów i jednocześnie elastyczny model współpracy – mówi Piotr Pawłowski CEO Grupy 3S.

Szczegółowy opis programu partnerskiego i usług 3S opublikujemy w październikowym wydaniu CRN Polska, a następnie na portalu CRN.pl.