Propozycja producenta systemów telekomunikacyjnych skierowana jest do resellerów, którzy chcą wzbogacić swoją ofertę o serwer telekomunikacyjny Datera Call-eX. Współpraca z Daterą może odbywać się na dwóch poziomach:

 

partnera handlowego – aby nim zostać wystarczy podpisać umowę z Daterą. Partner zarabia wtedy na prowizji od sprzedaży licencji systemu (30 proc.) oraz usług dodanych (30 proc.).

 

partnera handlowo-technicznego – aby nim zostać niezbędny jest udział w szkoleniach certyfikacyjnych Datery. Firmom współpracującym na tym poziomie, oprócz wyższej prowizji sprzedażowej (40 proc.), przysługują także dodatkowe zyski od dystrybuowanych rozwiązań: za zapewnienie usług serwisowych (70 proc. od usługi) i wdrożeniowych (70 proc. od usługi).

 

Trzy razy w roku partner otrzyma prowizję od przeprowadzonej przez Datera aktualizacji sprzedanego przez niego systemu.

 

Call-eX można stosować zarówno w strukturach korporacyjnych, jak i w firmach sektora MSP. Służy do integracji istniejącej w przedsiębiorstwie infrastruktury telekomunikacyjnej i informatycznej w jeden system. Pozwala również w dużym stopniu zastąpić tradycyjne linie telefoniczne usługami opartymi na technologii VoIP.

 

Zainteresowani szkoleniami mogą się zgłaszać na adres: partnerzy@datera.pl.