Robert Zdrojek został Business Development Managerem – GCC (Global Computing Components) w TD Synnex.

Za główny cel stawia sobie zbudowanie siatki lojalnych partnerów biznesowych. Będzie koncentrować się na współpracy z MŚP i wyspecjalizowanymi integratorami. Zapowiada stały kontakt z partnerami i reagowanie na ich bieżące potrzeby oraz poszukiwanie wraz z nimi nowych możliwości biznesowych.

Do obowiązków nowego BDM-a należy też współpraca z dostawcami (pod jego opieką jest kilkunastu kluczowych) oraz z zespołem marketingu w obszarze biznesu GCC.

Robert Zdrojek dołączył do zespołu kierowanego przez Wojciecha Kiałkę, Senior Business Unit Managera, GCC & Peripherals w TD Synnex.  

Do oferty GCC wchodzą komponenty komputerowe – procesory, dyski HDD i SSD, pamięci operacyjne, pamięci flash, karty komunikacyjne, kontrolery RAID, monitory i inne urządzenia peryferyjne. To produkty z portfolio kilkunastu kluczowych dostawców TD Synnex.

Robert Zdrojek karierę w IT rozpoczął w 2006 r. od pracy w firmie Manta jako Key Account Manager, gdzie odpowiadał za sektory konsumenckie i komercyjne, takie jak sklepy internetowe, etail, retail. W 2009 r. dołączył do D-Linka, gdzie przez 12 lat był Key Account Managerem. Przed przyjściem do branży IT pracował na stanowiskach kierowniczych w Selgros i Makro.  

Ukończył Politechnikę Warszawską na kierunku Zarządzanie Ochroną Środowiska.