Frederic Perron, członek zarządu i dyrektor ds. rynku prywatnego T-Mobile Polska, opuszcza firmę z końcem lipca br. Wraca do Kanady, gdzie zostanie CEO znanej firmy – wyjaśnia korporacja.

Odchodzący dyrektor kierował pionem B2C T-Mobile Polska od 2017 r.

"W ciągu ostatnich trzech lat udało nam się zbudować od podstaw nasze portfolio produktów, odświeżyć komunikację rynkową i znacznie poprawić podejście do obsługi klienta, a także poprawić praktycznie wszystkie wskaźniki operacyjne w segmencie B2C" – podsumowuje kadencję odchodzącego dyrektora Andreas Maierhofer, CEO T-Mobile Polska.  

Szef spółki przejął tymczasowo bezpośredni nadzór nad pionem B2C. Trwa proces wyboru nowego członka zarządu T-Mobile Polska ds. rynku prywatnego.

Frederic Perron ma blisko 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu i marketingu klientów na rynku telekomunikacyjnym i finansowym. Pracował dla operatorów w różnych krajach.

Przed przejściem do T-Mobile był w Roger Communications w Kanadzie, a wcześniej w Vodafone w Czechach i Wielkiej Brytanii oraz w T-Mobile w tym kraju. Przed rozpoczęciem działalności na rynku telekomunikacyjnym pracował w Capital One.