Na pewno nikogo nie zdziwi wysoki poziom merytoryczny spotkania, który jest dla twórców All of Backup priorytetem. Dlatego w planie wydarzenia nie zabraknie debaty z udziałem ekspertów, podczas której poruszone zostaną zagadnienia związane z trendami w zakresie rozwiązań do backupu, jak również z aspektem biznesowym – gdzie szukać nowych możliwości sprzedażowych na rynku, co obecnie najbardziej liczy się dla klientów oraz jak osiągać wspólnie sukcesy i generować jak najwyższą sprzedaż właśnie na rozwiązaniach backupowych. Zaproszeni eksperci opowiedzą także o tym, jaki wpływ na rozwój backupu będzie miała sztuczna inteligencja, co z pewnością będzie niesamowicie interesującym dla uczestników tematem. W trakcie eventu będą miały miejsce warsztaty techniczne, prowadzone przez przedstawicieli firm Fujitsu, HPE, Huawei, OpenText, Qualstar, Quantum, Storware oraz Veeam. Dodatkowo do dyspozycji gości będą przeznaczone stoiska demonstracyjne oferujące możliwość poznania konkretnych rozwiązań w działaniu, sprawdzeniach ich funkcji oraz specyfikacji technicznej.

Poza bogatą ofertą merytoryczną wydarzenie uświetni wyjątkowy mecz piłki nożnej pod okiem znanych i lubianych polskich piłkarzy. Nie zabraknie również popularnego i wszystkim znanego komentatora sportowego. Kto nim będzie w tym roku? Przekonacie się już niebawem podczas wydarzenia! Zwycięska drużyna odbierze swoje trofeum i rozpocznie fetę na murawie głównej Stadionu Legii, a całość zakończy część networkingowa przy wspólnej kolacji.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez stronę: https://www.exclusive-networks.com/pl/events-webinars/rewanz-ligii-mistrzow-backupu-legia-2023/

Serdecznie zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona!