Konferencja jest przeznaczona zarówno dla partnerów i klientów Quest Dystrybucja jak i dla wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania IT. Nie zabraknie przedstawicieli instytucji, administracji i biznesu, jak również kadry zarządzającej, menedżerów i specjalistów IT.

Goście dowiedzą się m.in., jak można wyeliminować ryzyko zarządzania tożsamością i dostępem oraz całkowicie zautomatyzować ten proces, przenosząc kontrolę dostępu do działów biznesowych. Nie zabraknie tematu RODO.

Po raz pierwszy zaprezentowane zostaną modułowe narzędzia InfoBay do ochrony przed cyberzagrożeniami, a także rozwiązania Automic Software (obecnie CA) do zarządzania procesem utrzymania i rozwoju aplikacji oraz automatyzacji procesów biznesowych i operacji IT.

Specjaliści pokażą, jak zoptymalizować i automatycznie zabezpieczyć bazy danych i środowiska wirtualne oraz odtwarzać dane bez wpływu na pracę użytkowników końcowych – za pomocą rozwiązań Quest. Opowiedzą także o zarządzaniu dostępem do kont uprzywilejowanych, narzędziach One Identity oraz o sposobach na zautomatyzowanie procesu zarządzania tożsamością i dostępem. Zaprezentowane zostaną możliwości zbudowania modułowej platformy do wykrywania i analizowania incydentów bezpieczeństwa.

Będą też case study projektów i wdrożeń zrealizowanych w największych przedsiębiorstwach i instytucjach.

Więcej informacji o konferencji, agenda oraz rejestracja znajduje się na stronie Quest Day 2018.

CRN Polska jest patronem medialnym wydarzenia.