Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom G Data przygotowała dla partnerów promocję na przedpremierowy zakup oprogramowania antywirusowego za pośrednictwem swoich dystrybutorów (AB i ABC Data).

Partner, który dokona zakupu antywirusów na łączną kwotę 1250 zł netto z dodatkowym rabatem – 10 proc., otrzymuje nawigację NavRoad NR 470 Enovo z Auto Mapą.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa do 9 września 2011 r. Zakupy mogą być łączone i liczy się suma wszystkich zamówień – informuje

Piotr Klockiewicz, dyrektor handlowy G Daty.

 – Wysłuchaliśmy wszystkich propozycji zgłaszanych przez naszych partnerów i klientów i w najnowszym oprogramowaniu zaimplementowaliśmy najważniejsze z nich. Pragniemy, aby nasze oprogramowanie spełniało wymagania wszystkich jego użytkowników i pozwalało resellerom na bezproblemową sprzedaż i obsługę. W najnowszej linii zaimplementowaliśmy unowocześniony i łatwy w obsłudze interfejs, tryb monitorowania uruchamianych aplikacji, kopie zapasowe całych partycji i ich przywracanie z płyty bootowalnej oraz skanowanie w trybie bezczynności – mówi Łukasz Nowatkowski, dyrektor Techniczny G Daty.