ADAX AiO to odpowiedź na potrzeby wielu użytkowników. Dzięki ergonomicznemu designowi  i doskonałym parametrom świetnie sprawdzi się w wielu dziedzinach – biznesie, edukacji, usługach czy sklepach. 

Ten premierowy komputer charakteryzuje niezwykła wydajność i jednocześnie energooszczędność. Urządzenie napędza wysokonapięciowy procesor Intel® Core™ 12. lub 13 – do wyboru generacje od Core i3 po Core i7. 

Dane przechowują ultraszybkie dyski SSD M.2 w standardzie o pojemności od 250 GB do 4TB. Producent przewidział także możliwość instalacji dwóch dodatkowych dysków 2,5” w kieszeni oraz rozbudowę pamięci do 64 GB RAM.

Minimalistyczny, uniwersalny wygląd sprawia, że sprawdzi się on idealnie w każdym wnętrzu. Producent zastosował również wiele udogodnień, takich jak: wysuwana kamera zapewniająca bezpieczeństwo, a także regulacja pochylenia monitora oraz system estetycznego prowadzenia kabli.
Model jest dostępny z systemem Microsoft Windows 11 w wersjach: Home, Professional lub Professional  Academic. Nad bezpieczeństwem pracy czuwa zainstalowana usługa Microsoft Defender.

Komputer ADAX AIO to sprzęt najwyższej jakości z kompleksowym wsparciem technicznym.

Więcej informacji o produkcie znajdziesz tutaj: https://www.adax.pl/adax-aio/.

Dla Partnerów INCOM Group:
online.incom.pl.
Jeśli nie jesteś jeszcze partnerem INCOM Group:
zarejestruj się w naszej hurtowni IT dla firm.