Turniej ITSF CUP 2021 rozegrano 18 września br. na kortach klubu tenisowego Tenes w Jawczycach pod Warszawą. Inicjatorem i organizatorem imprezy była spółka IT Solution Factor, której wiceprezes Przemysław Panasik sam jest zapalonym tenisistą, tak samo jak CTO Mikołaj Wiśniak, który również był zaangażowany w organizację mistrzostw.

Rozgrywki oparto na systemie ATP Next Gen, dzięki czemu mecze trwały krócej (np. mniej gemów niż w standardowych setach, przy stanie 40:40 decydowała złota piłka), uczestnicy podzieleni na grupy mogli zmierzyć się z różnymi przeciwnikami, a jednocześnie nie zabrakło czasu na regenerację i networking, którego w epoce pandemii chyba wszystkim brakuje. W turnieju mogli wziąć udział przedstawiciele firm IT, jak i ludzie z działów informatycznych podmiotów wszystkich branż.

Turniej był okazją do przeżycia sportowych emocji i zmagań, a jednocześnie do rozmów i spotkań z ludźmi z branży. Na zdjęciu uczestnicy ITSF Cup 2021.

Zwycięzcą ITSF CUP 2021 został Piotr Saczuk z Suntech. Nagrodą główną były dwie wejściówki na turniejowy dzień Wielkiego Szlema w Paryżu – Roland Garros 2022.

Oto podium pierwszego tenisowego turnieju branży IT

Wszystkim serdecznie gratulujemy! CRN Polska był patronem medialnym imprezy.

Nagrodą dla tenisowego mistrza IT były dwie wejściówki na dzień turniejowy na Roland Garros w 2022 r.

Cały dzień turnieju minął uczestnikom na kortach i w kuluarach imprezy. Po zakończeniu rozgrywek finalistom humory dopisywały.