Wielkimi krokami zbliża się pierwszy turniej tenisowy branży IT w Polsce – ITSF CUP 2021, organizowany przez spółkę IT Solution Factor.

Mogą wziąć w nim udział pracownicy i kadra kierownicza działów informatycznych wszystkich branż. Do turnieju można się zgłaszać do 31 sierpnia br. Wydarzenie jest bezpłatne.

Rozgrywki odbędą się 18 września br. na kortach klubu tenisowego Tenes w Jawczycach pod Warszawą, w ciągu jednego dnia z uwzględnieniem czasu na regenerację sił. 

Format rozgrywek oparto o zasady ATP Next Gen, dzięki czemu mecze będą trwać krócej, a każdy gem będzie niezwykle ważny.

Nagrodą główną są dwie wejściówki na turniejowy dzień Wielkiego Szlema w Paryżu – Roland Garros 2022. 

ITSF CUP to również możliwość poznania przedstawicieli firm z branży. Poza rywalizacją na korcie, przewidziany jest czas na networking i wymianę doświadczeń.

Więcej informacji i możliwość rejestracji na stronie ITSF CUP 2021.

„Marzyliśmy o organizacji wydarzenia sportowego innego, niż wszystkie w naszej branży, a przecież w Polsce jest wielu miłośników tenisa ziemnego, którzy amatorsko trenują i z przyjemnością podejmą się sportowej rywalizacji” – mówi wiceprezes zarządu IT Solution Factor, Przemysław Panasik.