Roadshow to cykl spotkań dla partnerów, resellerów, sprzedawców rozwiązań i produktów HP. Uczestnicy będą mogli poznać działanie najnowszych urządzeń dedykowanych dla biznesu, a także dowiedzieć się o szczegółach programu HP Partner.

Impreza odwiedzi 3 miasta – Warszawę, Gdynię i Wrocław. W pierwszej części każdego ze spotkań przedstawiciele HP opowiedzą o korzyściach z przystąpienia do programu HP Partner, zaletach oryginalnych materiałów eksploatacyjnych HP i programie przeciwdziałania podrabianiu produktów HP. Zaprezentują także drukarki i urządzenia wielofunkcyjne dla biznesu. Druga część Roadshow będzie poświęcona prezentacji najnowszych notebooków, desktopów, AIO i stacji roboczych. 

HP Roadshow 2013 będzie dla uczestników świetną okazją do zapoznania się z naszą ofertą dla biznesu, a także z tak istotnymi zagadnieniami jak ochrona patentów i własności intelektualnej w kontekście materiałów eksploatacyjnych. Roadshow to pierwsza tego typu inicjatywa kierowana do firm ze statusem HP Partner – mówi Wioleta Lesińska, SBSO Country Manager w HP Polska.

 

Terminy spotkań:

20.05 – Warszawa (Hotel Lord, Al. Krakowska 218)

23.05 – Gdynia (Hotel Nadmorski, ul.Ejsmonda 2)

28.05 – Wrocław (Hotel Novotel, ul. Wyścigowa 35)

 

Więcej informacji i formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie HP Roadshow

Partnerami HP Roadshow 2013 są dystrybutorzy HP – AB, ABC Data, Action, Praxis i Tech Data. 

Patronem medialnym wydarzenia jest CRN Polska.