W projektorze działa lampa RGB LED WavEngine o mocy 50 ANSI lumenów i żywotności 30 000 godzin. Wyświetla obraz o rozdzielczości 640 x 360 pikseli, z odległości od 48 do 285 cm od ekranu, przy przekątnej od 10 do 60 cali. Za ekran może posłużyć ściana, sufit czy nawet płachta namiotu. W plenerowym, letnim kinie funkcjonalność PicoPix 4350 zwiększa możliwość współpracy z urządzeniami mobilnymi – zdalne wyświetlanie obrazu, przy wykorzystaniu dongle’a Wi-Fi. Zintegrowany moduł Bluetooth obsługuje bezprzewodowe słuchawki lub zewnętrzne głośniki. Urządzenie posiada wbudowaną baterię o pojemności 1800 mAh, dzięki czemu jest w stanie pracować do 2 godzin na jednym ładowaniu.

PPX 4350 oferuje również przewód USB QuickLink, ze złączami: męskim i żeńskim. Przewód umożliwia połączenia projektora z laptopem, power bankiem lub nośnikiem danych (USB). Projektor wyposażono w komplet złączy: mini-HDMI, USB z MHL oraz wyjście słuchawkowe. Wbudowaną pamięć o pojemności 4 GB można rozbudować za pomocą karty microSD/SDHC.

Sugerowana cena detaliczna brutto 1299 zł brutto. Edycja PicoPix 4350 WIFI donglem Wi-Fi, podłączanym do gniazda USB umożliwiającym bezprzewodową komunikację wynosi 1399 zł brutto.