Andrzej Gnyp na nowym stanowisku odpowiada za realizację projektów biznesowych związanych z bezpieczeństwem i optymalizacją środowiska Microsoft ze szczególnym uwzględnieniem platformy SharePoint, wśród nich za wsparcie sprzedaży autorskiego narzędzia Datapolis Workbox, umożliwiającego dynamiczne zarządzanie przepływami pracy i dokumentów w środowisku Microsoft SharePoint. Zajmie się także realizacją projektów wdrożeniowych produktów firm AvePoint i Quest Software, służących do optymalizacji, integracji i zarządzania infrastrukturą Windows, Exchange, Active Directory oraz SharePoint.

Menedżer od początku swojej 12 – letniej kariery zawodowej związany z technologiami Microsoftu. Zaczynał w Altkom Akademii na stanowisku inżyniera systemowego, potem pracował m.in w Microsoft Polska. Specjalizuje się w Business Intelligence, storage’u i wirtualizacji.

Andrzej Gnyp jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Ukończył również podyplomowe studia w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego na kierunkach Project Management i Psychologia Biznesu.