Jak mogą to osiągnąć? Wystarczy, że podczas dokonywania zakupów na platformie zakupowej Incom Online użytkownik wejdzie w zakładkę „strefa promocji” i przy pomocy prostej, intuicyjnej wyszukiwarki wybierze interesujący go rodzaj promocji. Następnie wyświetli mu się czytelna lista aktualnie trwających akcji, w których partner może wybrać te najbardziej go interesujące.

Promocje cenowe oferowane na platformie są zarówno w formie niższej ceny produktu oraz bonusów za symboliczną opłatą (np. monitor za 1zł do komputera stacjonarnego). Partnerzy handlowi Incom Group, mogą również korzystać z benefitów w postaci zwrotów posprzedażowych oraz kodów rabatowych, które mogą wykorzystać podczas następnych zakupów.

Z kolei firmy, którym zależy na uzyskaniu dodatkowych dni terminu płatności, mogą skorzystać z regularnych ofert terminowych lub programu lojalnościowego, który nagradza uczestników akcji wydłużeniem terminu płatności za ciągłość zakupową na odpowiednim pułapie cenowym.

Klienci, dokonujący regularnych transakcji na platformie zakupowej Incom Online o wysokim wskaźniku obrotów, mogą liczyć na dodatkowe benefity w postaci preferencyjnych cen zakupu oraz wydłużonych terminów płatności.

Dzięki subskrypcji newslettera partnerzy są na bieżąco informowani o aktualnie obowiązujących akcjach, dlatego warto się zapisać i korzystać z szerokiej oferty produktowej oraz towarzyszącej jej promocji.

Więcej informacji dla partnerów Incom Group pod adresem online.incom.pl
Jeśli jeszcze nie jesteś partnerem Incom Group, to tutaj jest link do szybkiej rejestracji