Pochodzący z Grecji Christos Adamopoulos został nowym szefem polskiego oddziału Sony Europe B.V. Zastąpił na tym stanowisku Luciana Radulescu, który awansował na stanowisko szefa Sony Europe B.V. w regionie Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej.

Christos Adamopoulos rozpoczął pracę w greckim oddziale Sony w 2002 r. Od tego czasu pracował na różnych stanowiskach w działach sprzedaży i marketingu, w tym jako dyrektor sprzedaży. W 2013 r. przejął stery Sony w Kazachstanie i Azji Środkowej, nadzorując operacje sprzedaży i marketingu. W 2015 r. został szefem struktur korporacji w Czechach i na Słowacji, a 3 lata później, w 2018 r. awansował na stanowisko szefa marketingu w regionie Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej.

Lucian Radulescu był szefem polskiego oddziału Sony od 2017 r. Pracę w korporacji rozpoczął w 1999 r. jako koordynator biznesowy w rumuńskim oddziale. Następnie przez 5 lat pracował jako kierownik ds. produktu kategorii obrazowania cyfrowego oraz 2 lata na stanowisku szefa sprzedaży w regionie Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej. W 2012 r. objął stanowisko dyrektora handlowego w Rumunii i Mołdawii.