Warszawski Passus inwestuje w nową spółkę Chaos Gears. Specjalizować się ona będzie w realizacji projektów cloud computing dla dużych firm i instytucji oraz dla szybko rozwijających się startupów. W planach jest świadczenie usług chmurowych dla organizacji z całego świata. Oferta spółki będzie skoncentrowana głównie wokół technologii Amazon Web Services (AWS).

Kluczowe postaciami w nowej spółce będą: Konrad Dudek (CEO) i Karol Junde (CTO), którzy wcześniej współzarządzali obszarem hybrid-cloud u jednego z polskich integratorów. Funkcję doradcy zarządu będzie pełnił Maciej Lelusz.

 Nasza spółka posiada kompetencje do realizacji projektów związanych z migracją do chmury, które  obejmują zarówno środowiska homogeniczne, jak i hybrydowe dużego przedsiębiorstwa oraz start-upu. Obecnie pracujemy nad własnymi produktami, które zautomatyzują szereg działań i procesów związanych z zarządzaniem i rozwojem środowiska chmurowego przedsiębiorstw – powiedział Konrad Dudek. Oferta Chaos Gears ma być komplementarna wobec oferty Passus