Nowy dyrektor operacyjny specjalizuje się w doradztwie technologicznym, wskazując przedsiębiorstwom w jaki sposób nowe technologie mogą przełożyć się na budowanie ich przewagi konkurencyjnej, optymalizację kosztów, zwiększenie innowacyjności oraz bezpieczeństwa IT. Spółka zatrudniająca ponad 300 osób chce w najbliższych kilku latach zwiększyć swoją obecność za granicą, zarówno w Europie jak i w Stanach Zjednoczonych. Niedawno otworzyła biuro w Bostonie, planuje uruchomić oddział w Niemczech. Wzrost przychodów ITMagination w ciągu ostatnich 4 lat wyniósł 530 proc. Przychody w 2015 r. to 43,5 mln zł, w tym roku grupa chce je podwoić.  ITMagination dostarcza oprogramowanie na zamówienie, rozwiązania chmurowe i zarządzanie danymi.

Tomasz Bejm jest absolwentem Politechniki Gdańskiej, Columbia University i London Business School. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji projektów transformacji organizacji oraz w doradztwie w obszarze zarządzania, IT i finansów, w szczególności w zakresie wykorzystania systemów informatycznych biznesie. Przed przejściem do ITMagination przez ponad rok był partnerem i aniołem biznesu w funduszu Hedgehog, inwestującym w projekty IT. Wcześniej związał się m.in. z PwC oraz EY, gdzie został partnerem zarządzającym Działu Doradztwa Informatycznego. Pełnił także obowiązki dyrektora Działu Zarządzania Ryzykiem Informatycznym w Arthur Andersen.
 
Tomasz Bejm jest kolejną nową osobą w kierownictwie spółki. W tym roku ITMagination zatrudniła Przemysława Sorokę na stanowisku dyrektora finansowego.