Sławomir Harazin dotychczas kierował Działem Sieci Handlowych, na nowym stanowisku zastąpił Karola Dudija, który wszedł do zarządu Foty. Nowy szef Pionu Zakupów i Sprzedaży jest związany z Actionem niemal od samego początku istnienia firmy. Rozpoczynał  karierę w spółce Action 2. Był odpowiedzialny m.in. za działanie oddziału katowickiego spółki, rozwój sprzedaży produktów ActiveJet poprzez sieć regionalnych doradców handlowych, a także za budowę detalicznego kanału sprzedaży.
Sławomir Harazin jest absolwentem Krakowskiej Akademii Rolniczej oraz Akademii Górniczo-Hutniczej.

W strukturze podległej Dyrektorowi Pionu Zakupów i Sprzedaży pozostaje teraz Dział Sieci Handlowych. Nowym dyrektorem handlowym został Przemysław Smolski. Jego zastępcą jest Dariusz Urban, który będzie odpowiedzialny za pracę działów handlowych w oddziałach firmy oraz sprzedaż produktów Active Jet w kanale IT.

Kolejne zmiany w 2011 roku dotyczą Działu Zakupów. Jacek Ruciński awansował na stanowisko Business Unit Managera i będzie odpowiedzialny za marki Acer, Samsung i Toshiba. Podlegać mu będą Łukasz Pietruszka, który został Product Managerem Toshiby oraz Piotr Banasik jako asystent.