Veracomp wraz z producentami urządzeń prezentacyjnych – Davis oraz Virtual Ink – ogłosili ogólnopolski program partnerski pod nazwą Nowoczesne Narzędzia Prezentacji. Jego celem jest zwiększanie efektywności spotkań szkoleniowych i biznesowych przez zastosowanie profesjonalnych technik wizualizacji (przystawek konferencyjnych mimio i projektorów multimedialnych Davis). Firmy, które przystąpią do programu otrzymają wsparcie handlowe i marketingowe, pomoc w pozyskiwaniu klientów oraz wsparcie techniczne.
Program składa się z dwóch części. Pierwsza skierowana jest do kanału dystrybucji. Firmy uczestniczące w programie otrzymają rabaty cenowe, wsparcie techniczne oraz marketingowe (m.in. bezpłatną reklamę na polskich stronach internetowych producentów i dystrybutora). Zostaną też zarekomendowane przez Veracomp użytkownikom końcowym.
Część druga, skierowana do użytkowników końcowych z sektorów biznesowego i edukacyjnego, ma na celu przekazanie wiedzy na temat wykorzystania rozwiązań prezentacyjnych w biurze i domu oraz ułatwienie osobom zainteresowanym dotarcia do specjalizowanych punktów sprzedaży. Użytkownicy końcowi będą mogli wziąć udział w bezpłatnym seminarium, które odbędzie się 30 marca w Krakowie, w siedzibie Centrum Edukacyjnego Compendium. Otrzymają też bony rabatowe.